Webové stránky. Firemní prezentace. Redakční systém.
A všechno neuvěřitelně levně!
 • úvod
 • o produktu
 • ceník
 • reference
 • kontakt
 • často kladené otázky

  faq

  Jak dlouho bude trvat zprovoznění mých nových stránek?

  Při rychlé komunikaci trvá zprovoznění obvykle cca 14 dní. Následně k jakékoliv službě nabízíme zcela zdarma konzultace v podobě technické podpory po dobu 14 dní. V případě, že si necháváte zhotovit individuální design webu, počítejte se zhruba měsíční lhůtou pro realizaci.

  Co když nebudu vědět, jak www stránky ovládat?

  Nemějte strach – SkvělýWeb.cz je systém s intuitivním a snadným ovládáním, které pochopí i úplný začátečník. Díky desítkám spokojených zákazníků jsme systém vyladili tak, aby jej uměl ovládat skutečně každý. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, využijte služeb technické podpory – prvních 14 dní zcela zdarma.

  Ani jedna z navrhovaných grafických šablon se mi nelíbí. Uděláte mi vlastní návrh?

  Samozřejmě. Chápeme, že se chcete lišit – a podporujeme vás v tom! Rádi vám vytvoříme vlastní a jedinečný grafický návrh stránek. Design vytvoří profesionální grafik na základě vašich požadavků a svých zkušeností. Unikátnost, použitelnost a přehlednost garantujeme. Služba je zpoplatněna dle ceníku.

  Chtěl bych si nabízené služby nejprve vyzkoušet, máte nějaké demo/ukázku?

  Ano, ukázková verze redakčního systému je vám k dispozici v sekci Ukázka. Tam také naleznete velké množství obrázků uživatelského prostředí, realizovaných webů, a dokonce i přístup do administrace (ukázkového) reálného webu, kde si můžete službu v reálu prohlédnout a vyzkoušet. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli.

  K čemu slouží poplatek za zajištění a správu webhostingu?

  Všechna data, která umísťujete na své stránky (texty, obrázky, soubory, …) musí být ve skutečnosti uložena na nějakém datovém úložišti, odkud se poté načítají, když někdo zobrazí váš web. Tento poplatek tedy slouží k zajištění a technické správě tohoto místa. Současně zahrnuje prostor pro vlastní e-mailové schránky. Data přenášíme šifrovaně a pořizujeme automatické denní zálohy. Navíc vám garantujeme dostupnost 99,9 %.

  Chtěl bych mít na webu funkci, kterou nenabízíte, můžete ji doprogramovat?

  Ano, tvorba nových funkcí je možná. Cena se odvíjí od náročnosti a je vždy stanovována individuálně. Pokud máte o nějakou extra funkci zájem, neváhejte nás kontaktovat.

  Co znamená, že web je přívětivý pro uživatele i pro SEO?

  SEO (Search Engine Optimalization) zahrnuje techniky, díky nimž se váš web zobrazuje lépe ve výsledcích vyhledávání v Seznamu a v Googlu (popř. dalších). Ačkoliv jádro správné optimalizace tkví v tvorbě unikátního obsahu, který zaujme uživatele, mohou k lepším příčkách a vyšší návštěvnosti dopomoct také určité technické záležitosti (správně vyplněná meta data v HTML kódu, URL adresy podle názvu článku, HTML5 pro sémantický web, Google sitemap apod.). A právě ty budou mít i vaše stránky díky systému SkvělýWeb.cz v naprostém pořádku.

  Potřebuji k webu vlastní doménu?

  Ne nutně, ale stránky na vlastní doméně vám rozhodně doporučujeme. Investice do domény se pohybuje okolo 200 Kč/rok a přináší mnoho pozitiv – působí profesionálně a pomáhá budovat vlastní značku/image. Nevíte-li, jak doménu registrovat, poznamenejte to při objednávce sytému, zaregistrujeme vám ji. Případně je možné zřídit stránky na doméně třetího řádu: nazevstranky.skvelyweb.cz

  Je možné zařídit e-mail na vlastní doméně?

  Ano. Vlastní e-mailová schránka je součástí měsíčního poplatku za správu datového úložiště. Zřídit si můžete libovolný počet schránek – pro sebe, pro rodinu či pro spolupracovníky na vašem projektu. E-mailová adresa s vlastní doménou působí profesionálně a v řadě odvětví se považuje za standard.

  Chtěl bych na systému SkvělýWeb.cz rozjet blog či magazín. Je to možné?

  Ano. Díky modulům Články a Správa stránek je zřízení blogu či magazínu velmi snadné. Svůj web si můžete zcela přizpůsobit obsahu, jaký budete chtít publikovat – můžete vytvářet rubriky, menu i fotogalerie. U rozsáhlejších projektů oceníte jistě také modul Štítky, díky němuž propojíte tematicky stejné články pomocí klíčových slov.

  Bude se web zobrazovat také na chytrých telefonech?

  Ano. I když designy nejsou responsivní, zobrazení na smartphonech a tabletech není problém. Vaše stránka zůstane kompaktní a přehledná i na menších obrazovkách.

  Nabízíte nějakou garanci, že web bude dostupný?

  Ano. Víme, že v dnešní době může výpadek webu znamenat pro jejich vlastníky tíživý problém. Proto jsme zvolili dostatečně silné technické zázemí a garantujeme dostupnost celých 99,9%. V žádném případě se tedy nemusíte bát, že by se vaše stránky přestaly zobrazovat.

  Spojte se s námi prostřednictvím
  kontaktního formuláře!

  Rádi odpovíme na všechny vaše otázky. Nezapomeňte prosím vyplnit své jméno a kontaktní údaje, abychom vám mohli obratem odpovědět.

  technická podpora

  Nevíte si s webovými stránkami rady? V rámci technické podpory jsme vám plně k dispozici. Kontaktujte nás e‑mailem, telefonicky či prostřednictvím kontaktního formuláře.

  Ceník a služby »