Webové stránky. Firemní prezentace. Redakční systém.
A všechno neuvěřitelně levně!
 • úvod
 • o produktu
 • ceník
 • reference
 • kontakt
 • sleva 15 990,- 7 990,- AKCE!

  Objednejte do 15.07. a získejte slevu 8 000 Kč!

  Pořiďte si www stránky, které budou mluvit za vás!

  Hledáte progresivní a zároveň účinný způsob prezentace sebe sama, své firmy či živnosti? Vsaďte na vlastní webové stránky. Vytvoříme vám takový virtuální prostor, ve kterém se budete cítit jako doma. A je jen na vás, zda se v internetovém oceánu stanete žralokem, anebo docela malou, leč nepřehlédnutelnou rybkou.

  Objednat vytvoření webu »

  Funkce redakčního systému

  SkvělýWeb.cz je systém, který se naučíte ovládat během chvilky. Přidávání článků a další redakční úpravy webu jsou snadné a intuitivní. Současně však nabízí vše, co byste od redakčního systému čekali.

  Za jednu cenu získáte všechny moduly, díky kterým lze například přidávat články, vytvářet fotogalerie a podstránky, spravovat menu či přiložené soubory.

  Vše je navíc v administraci přehledně rozděleno, takže se se systémem bez obav naučí pracovat i nováček na poli internetových stránek. Uživatele nepřetěžujeme zbytečnostmi, které na webu jen odpoutávají pozornost. Víme, že v jednoduchosti a přehlednosti je krása. Vždyť cílem není budoucí čtenáře vašich stránek přehltit, ale nadchnout.

  přehled všech funkcí systému »

  Vzhled webových stránek

  Vedle kvalitního obsahu je dobrý design další z důležitých vlastností www stránek. Proto jsme pro vás v ceně systému připravili několik šablon, u nichž vám garantujeme jednoduchost, eleganci a přehlednost. Samozřejmě chápeme, že vám nemusejí zcela vyhovovat, a proto jsou v ceně zahrnuté i nezbytné minimální úpravy (například umístění loga do záhlaví stránek).

  Jestliže byste dali přednost designu na míru, rádi jej pro vás zhotovíme. Je však třeba počítat s příplatkem dle ceníku.

  možnosti vzhledu »

  možnosti vzhledu

  Vtiskněte svému webu jedinečnou tvář! Vyberte si některou z našich ověřených hotových šablon, anebo si nechte navrhnout a vytvořit grafiku na míru přesně podle svých představ.

  Přejít do galerie šablon »

  technická podpora

  Nevíte si s webovými stránkami rady? V rámci technické podpory jsme vám plně k dispozici. Kontaktujte nás e‑mailem, telefonicky či prostřednictvím kontaktního formuláře.

  Ceník a služby »

  často kladené otázky

  Nepodařilo se vám najít všechny informace? Možná zajímaly už někoho před vámi. Nahlédněte proto mezi často kladené otázky. Je pravděpodobné, že zde odpověď na svůj dotaz najdete.

  Stránka často kladených otázek »

  objednávka

  Rozhodli jste se vybudovat své webové stránky na systému SkvělýWeb.cz? Kontaktujte nás, anebo vyplňte tuto nezávaznou objednávku. Obratem se vám ozveme.

  Formulář objednávky »