Webové stránky. Firemní prezentace. Redakční systém.
A všechno neuvěřitelně levně!
 • úvod
 • o produktu
 • ceník
 • reference
 • kontakt
 • Funkce redakčního systému

  SkvělýWeb.cz je dostatečně silný nástroj pro náročnější uživatele. Zároveň však nezatěžuje majitele stránek zbytečně komplikovaným a chaotickým ovládáním.

  Naším cílem je, aby pro vás veškeré operace spojené se správou webu nebyly přítěží, ale jednoduchým a intuitivním úkonem, který neokrádá o čas.

  Zobrazit
  tabulku funkcí

  Modul články

  Vytvářejte, publikujte, upravujte a mažte články podle libosti. K jejich napsání není třeba ovládat HTML kód – modul obsahuje editor, v němž se píše jako v aplikaci Word. Text je možné formátovat pomocí tlačítek, anebo – pro zkušenější uživatele – díky HTML tagům. Součástí této funkce je také přehled všech článků a jejich začlenění do jednotlivých rubrik.

  Modul novinky

  Udržujte své stránky aktuální a zůstaňte v kontaktu. Informujte pomocí novinek své čtenáře a zákazníky o změnách, vylepšeních, akcích či čemkoliv jiném. Modul nabízí snadnou editaci novinek, včetně přehledu s názvem, datem vytvoření a možností publikace, editace a smazání.

  Modul správce souborů

  Mějte své soubory pod kontrolou. Datové úložiště vám poskytne neomezeně prostoru pro všechny soubory nahrávané na web – pro přílohy ke stránkám i obrázky ve fotogaleriích. Snadné nahrávání, editace a mazání jsou samozřejmostí.

  Správa stránek

  Spravujte pohodlně všechny podstránky svého webu. Tato funkce vám usnadní každodenní práci se stránkami – v přehledném seznamu najdete všechny své stránky včetně jejich názvu a typu. Je zde také možné stránky editovat, přikládat k nim datové soubory, anebo je mazat.

  Správa menu

  Dodejte svému webu řád. Ve správě menu setřídíte celou strukturu svých www stránek. Rozčleníte stránky, fotogalerie i rubriky do ucelených částí a usnadníte čtenářům orientaci. Můžete zde také stránky, fotogalerie a rubriky vytvářet a mazat.

  Modul přílohy

  Nabídněte svým uživatelům pohodlné stahování příloh (např. ceník ve formátu PDF či přihlášky v DOC). Externí soubory lze přidat ke každému příspěvku na webu. Modul je navržen tak, aby podporoval všechny typy formátů, např. Word, Excel, PowerPoint, video, audio a archivy, ale i libovolné jiné.

  Modul štítky

  Oštítkujte si své články a nabídněte tak čtenářům lepší hledání souvisejících příspěvků. Pomocí tohoto modulu budete moct ke svým textům přidat klíčová slova (tagy), pomocí nichž se uživatelům zjednoduší a zpříjemní procházení vašich stránek.

  Modul RSS

  Umožněte svým uživatelům sledovat web pomocí RSS. Díky této funkci se čtenáři budou moct přihlásit k odběru novinek a přidat si vaše stránky do své RSS čtečky. Neunikne jim tak žádná novinka, kterou uveřejníte, a to i tehdy, pokud váš web nenavšíví. Modul RSS tak ocení všechny weby, které jsou často aktualizovány.

  možnosti vzhledu

  Vtiskněte svému webu jedinečnou tvář! Vyberte si některou z našich ověřených hotových šablon, anebo si nechte navrhnout a vytvořit grafiku na míru přesně podle svých představ.

  Přejít do galerie šablon »

  technická podpora

  Nevíte si s webovými stránkami rady? V rámci technické podpory jsme vám plně k dispozici. Kontaktujte nás e‑mailem, telefonicky či prostřednictvím kontaktního formuláře.

  Ceník a služby »

  často kladené otázky

  Nepodařilo se vám najít všechny informace? Možná zajímaly už někoho před vámi. Nahlédněte proto mezi často kladené otázky. Je pravděpodobné, že zde odpověď na svůj dotaz najdete.

  Stránka často kladených otázek »

  objednávka

  Rozhodli jste se vybudovat své webové stránky na systému SkvělýWeb.cz? Kontaktujte nás, anebo vyplňte tuto nezávaznou objednávku. Obratem se vám ozveme.

  Formulář objednávky »